У Кропивницькому в матері забрали двох дітей

В ніч з 28 на 29 жовтня працівники поліції спільно з фахівцями управління з питань захисту прав дітей міської ради забрали в матері, яка перебувала у нетверезому стані, двох дітей — хлопчиків віком 4 і 1,5 роки.

Про це повідомила начальниця управління з питань захисту прав дітей Тетяна Тимоховська.

За її словами, дана родина тривалий час перебуває на обліку управління. Працівники Кропивницького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснювали соціальний супровід сім’ї. Тетяна Тимоховська розповіла, що родина жила у жахливих умовах, житло знаходилось у занедбаному стані.

Двері до квартири були відчинені, мати з ознаками алкогольного сп’яніння, а діти голодні. Оскільки була створена загроза життю та здоров’ю дітей, їх забрали з родини і влаштували в лікарню для подальшого обстеження, — повідомила очільниця управління з питань захисту прав дітей.

Матір кілька років тому вже позбавляли батьківських прав стосовно трьох дітей. Відносно старшого хлопчика, якого забрали з сім’ї, раніше вже подавався позов до суду стосовно відібрання. Суд апеляційної інстанції вирішив повернути дитину в родину.

- Наразі ми готовимо позов про позбавлення матері батьківських прав, оскільки превентивні методи впливу на неї жодним чином не впливають, — повідомила Тетяна Тимоховська. — Жінка продовжує зловживати алкоголем.