Кропивницькі чиновники пообіцяли, що зриву опалювального сезону в обласному центрі не буде

Комунальне підприємство «Теплоенергетик» змушене взяти на себе додаткові боргові зобов’язання колишнього орендаря комунального теплового ЦМК – ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» перед НАК «Нафтогаз України».

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Додатковий борг у сумі 19,1 мільйона гривень виник як штрафні санкції, накладені судом на недобросовісного орендатора майна громади за несвоєчасні розрахунки за блакитне паливо.

Міська рада Кропивницького прийняттям рішення «Про врегулювання питань, пов'язаних із підготовкою до початку нового опалювального сезону» надала дозвіл КП «Теплоенергетик» переписати на себе боргові зобов’язання і включити додаткову суму до договору реструктуризації заборгованості перед НАК «Нафтогаз України».

Зробити такий вимушений крок міську раду змусила загроза зриву початку опалювального сезону в обласному центрі.

  • Наш представник перебуває в НАК «Нафтогаз України» щоб підписати відповідні договори реструктуризації і отримати номінації на новий опалювальний сезон. – відзначив під час сесії заступник міського голови Олександр Мосін. — Станом на минулу п'ятниці усі домовленості нами було дотримано. Проте згодом з'явилася інформація про додаткову суму – 19 мільйонів 100 тисяч гривень. Це штрафні санкції, накладені на ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА». У «Нафтогазі» просто додали їх до уже погодженої суми. І, щоб таки отримати необхідні номінації газу, ми маємо врахувати і цей борг.

Колишній орендар всіляко зволікає з підписанням фінансового балансу, звернув увагу депутатського корпусу міський голова Андрій Райкович.

  • Керівництво ДП «Кіровоградтепло» хоче, аби ми визнали усі їхні боргові зобов'язання. Але кожне таке зобов’язання має бути проведене судовим рішенням, — наголосив очільник міста.