Для військовослужбовців з Долинського району земляки зібрали гуманітарну допомогу

Долинська районна державна адміністрація та волонтер, голова ГО «Волонтери Долинщини», старший солдат контрактної служби Наталія Демченко ініціювали збір гуманітарної допомоги для земляків.

Громадськість району підтримала ініціативу – було зібрано багато продуктів: овочі, солодощі, макаронні вироби, чай, кава та інше. Машина волонтерів була повністю заповнена гуманітарною допомогою долинчан.

До доброї справи долучилися працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіального центру соціального обслуговування Долинського району, мешканці Богданівської, Іванівської, Новоолександрівської, Суходільської сільських рад, керівники сільськогосподарських підприємств Максим Собко, Леонід Михайлов та небайдужі жителі району.

За словами волонтера Наталії Демченко, яка повезла своїм побратимам 28-ої та 35-ої окремих механізованих бригад допомогу, це не просто передача харчів та речей бійцям. «Для хлопців – це знак того, що вони не залишені напризволяще, що вдома піклуються про них, пам’ятають, для чого вони там, – зазначила волонтер. – І наше завдання забезпечити бійців необхідним, адже вони ціною власного життя виборюють мир та спокій для нас із вами».