Посол Австралії в Україні пані Меліссою О'Рурк відвідала Кіровоградщину

Надзвичайний Повноважний Посол Австралії в Україні пані Меліссою О'Рурк відвідує Кіровоградщину вперше.

Т.в.о. голови облдержадміністрації Світлана Лобанова ознайомила гостю з соціально-економічним та культурно-гуманітарним потенціалом області, інформують Новини Кіровоградщини.

Посол повідомила, що Австралія приділяє велику увагу співпраці з Україною та незмінно підтримує її суверенітет і територіальну цілісність. Пані О'Рурк зазначила, що у рамках Програми прямої допомоги Уряду Австралії Посольством Австралії в Україні здійснюється низка заходів щодо реалізації в Україні проектів, направлених на допомогу дітям, які перебувають на вихованні в інтернатних закладах, а також підтримки українських військовослужбовців, а саме в наданні їм медичної допомоги та реабілітації посттравматичного стресового розладу.

Пані Посол поінформувала, що у рамках візиту на Кіровоградщину вона ознайомилася з роботою Центру навчання життєвим навичкам та навичкам самовдосконалення для молодих людей з обмеженими можливостями, який був створений за сприяння Посольства Австралії в Україні на базі Знам'янського дитячого будинку-інтернату. Проект дозволяє підліткам з легкими розумовими і фізичними вадами в дитячому будинку-інтернаті розвинути навички для повсякденного життя, такі як приготування їжі, прання, прибирання в своїх кімнатах, управління грошима і соціальні навички, такі як спілкування і поводження в продуктовому магазині, установібанку, пошті та ін.