На Кіровоградщині завершили ремонти на 21 дорозі місцевого значення

Із 49 об’єктів автодоріг місцевого значення, за якими укладено угоди з підрядними організаціями на поточні середні ремонти, на 21 об'єкті роботи завершено повністю (у 12 районах), на 12 об’єктах роботи у стадії завершення (у 10 районах), ще на 16 об’єктах розпочато підготовчі роботи (у 7 районах).

Про це повідомив на щотижневій апаратній нараді в ОДА начальник Державного підприємства «Агентство місцевих автомобільних доріг» Анатолій Зорькін, йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

Станом на 9 вересня цього року Агентством проводяться 26 тендерних процедур. Зокрема, розглянуто пропозицій (очікують підпису договору) 10 процедур, у процесі розгляду — 3 процедури, прекваліфікація: період оскарження — 6 процедур, прийом пропозицій — 7 процедур, Завершено 50 процедур з укладанням договору на виконання поточних середніх ремонтів та експлуатаційного утримання.

За словами посадовця, крім проведення поточних середніх ремонтів доріг місцевого значення, виконуються роботи з експлуатаційного утримання зазначених доріг. Основними видами робіт з експлуатаційного утримання є аварійна ліквідація ямковості та деформацій покриття, ремонт штучних споруд, виправлення профілю гравійних основ, влаштування бар’єрного огородження, встановлення дорожніх знаків, скошування трави та інше. На сьогодні виконано зазначених робіт на суму понад 23 млн грн.

Оперативний контроль за якістю виконання робіт підрядними організаціями щоденно здійснюється інспекторами відділу якості та технічного контролю ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг».

Анатолій Зорькін повідомив, що показник загального виконання робіт підрядними організаціями на замовлення Агентства становить 111 млн 799 тис. грн. Зокрема, поточних середніх ремонтів виконано на суму 88 млн 799 тис. грн, експлуатаційного утримання автомобільних доріг на суму 23 млн грн. З них профінансовано: 103 млн 941 тис. грн.