Кращі працівники Кропивницького отримали вітання до Дня міста

У міській раді з нагоди відзначення Дня міста вітали і нагороджували кращі із кращих трудові колективи обласного центру і кропивничан, які своєю працею примножують славу рідного краю.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

За вагомий внесок у розвиток інформаційного простору міста Кропивницького, високий професіоналізм та творчий підхід у роботі міський голова Андрій Райкович і секретар міської ради Андрій Табалов нагородили Грамотою міської ради та виконавчого комітету міста Кропивницького колектив товариства з обмеженою відповідальністю “Редакція газети “Україна-Центр” (головний редактор Юхим Мармер).

Відзначили і особистий внесок мешканців міста у соціально-економічний розвиток міста, високий професіоналізм, активну громадську діяльність, ініціативу у вирішенні питань територіальної громади та сумлінну працю.

Почесною грамотою міської ради та виконавчого комітету міста Кропивницького нагороджені головний спеціаліст загального відділу виконавчого комітету Фортечної районної у місті ради Олена Давидова і заступник голови Подільської районної у місті ради Артем Постолатій.

Грамотою міської ради та виконавчого комітету відзначені начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фортечної районної у місті ради Віктор Закаблуковський і член обласної організації Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Тараса Шевченка Юрій Митрофаненко.

Подяки міської ради та виконавчого комітету оголошені:

Ользі Бойченко — лікарю загальної практики-сімейному лікарю Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1»;

Оксані Клюєнко — головному лікарю дитячої міської лікарні;

Олені Лабжинській — завідувачу офтальмологічного відділення, лікарю-офтальмологу дитячому комунального некомерційного підприємства «Клінічна дитяча міська поліклініка»;

Максиму Несвітайлову — голові громадської організації “ДОЗОР+”;

Віталію Речицю — першому заступнику голови Громадської організації “Партійний контроль”;

Наталії Салімовій — члену Громадської ради при Виконавчому комітеті Міської ради;

Сергію Марковському — депутату Подільської районної у місті ради сьомого скликання;

Оксані Стрюковій — методисту центру методичної та соціально-психологічної служби управління освіти міської ради;

Людмилі Семенюк — бухгалтеру I категорії комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 міської ради»;

За особистий внесок у справу державного суверенітету та територіальної цілісності України Подяка оголошена також заступнику командира роти з морально-психологічного забезпечення роти охорони 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго Володимиру Мережку.

А цінним подарунком – іменним годинником цього дня міський голова заохотив Слинченка Олега Сергійовича, директора колективного підприємства «ПВК Геркон».

В ювілейний рік заснування міста Олег Слинченко на початку вересня відзначив і свій 70-річний ювілей. Вже 50 років він забезпечує безперебійну та якісну роботу понад 700 ліфтів у житлових будинках Кропивницького.