Дні енергії у Кропивницькому відзначатимуть квестом, вело-легкоатлетичним пробігом та руханкою

Упродовж тижня, із 16 по 22 вересня, в рамках відзначення Днів енергії у Кропивницькому відбуватимуться заходи, присвячені енергоефективності та енергозбереженню.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Як повідомили в департаменті з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради, метою таких заходів є підвищення поінформованості місцевої громади щодо сучасних способів ощадного й ефективного споживання енергії та залучення відновлюваних джерел енергії в рамках загальноєвропейської політики протидії глобальній зміні клімату.

Зокрема, в навчальних закладах Кропивницького будуть проведені заняття, виставки дитячої творчості, ігри та конкурси малюнків, з питань енергоефективності, тематичні екскурсії, зустрічі дітей з працівниками екологічних організацій, перегляди тематичних відеоматеріалів.

У ці дні бібліотеки міста організують експрес-огляди, відео-презентації, прес-консультації, вікторини, бліц-опитування, лекції, бесіди на теми раціонального споживання енергоресурсів.

Управління молоді та спорту міської ради для популяризації Днів енергії започатковує квест «Знайди енергію», вело- та легкоатлетичний пробіг центральними вулицями міста, а також залучить дітей та молодь Кропивницького до спільної ранкової руханки «Зарядись енергією свого міста».

Жителів міста запрошують взяти участь у заходах!

З детальною програмою заходів, присвячених Дням енергії можна ознайомитись на офіційному сайті Міської ради міста Кропивницького за цим посиланням.