Благодійна акція «Школяда» відбулась у Кропивницькому

У Кропивницькому дітям із малозабезпечених родин і дитбудинків сімейного типу в рамках благодійної акції «Школяда» передали шкільне приладдя.

Захід відбувся на підтримку проекту «Сквер Мистецький» у рамках «Громадського бюджету 2020», повідомили в прес-службі обласного управління юстиції.

Як відзначила ініціаторка акції і виконавча директорка Асоціації жінок України «Дія. Кропивницький» Юлія Копцева, під опікою організації на регулярній основі знаходяться сім'ї, які час від часу отримують матеріальну допомогу. На початку нового навчального року вирішили допомогти їм шкільним приладдям, оголосивши благодійний збір канцтоварів. Акцію провели біля театру Кропивницького. Місце обрали не випадково, оскільки хотіли показати містянам, що сквер може стати хорошим місцем для організації культурних і соціальних акцій.

До заходу долучились також і представники обласного управління юстиції.

За словами керівника юстиції Кіровоградщини Вадима Гуцула, потрібно завжди допомагати оточуючим, тому й взяли участь у заході, організованому за підтримки громадських активістів.

«Я, лідерка Асоціації жінок України «Дія. Кропивницький» Юлія Шкурупій і громадська діячка Аміна Козин маємо велике бажання облаштувати сквер біля театру, щоб він дійсно став місцем для організації різноманітних заходів. В планах озеленити територію, встановити ротонду, лавки та облаштувати алеї», – розповів Вадим Гуцул.

Нагадаємо, брати участь у голосуванні мають право громадяни віком від 16-ти років, які проживають у Кропивницькому. Віддати перевагу за проекти в онлайн-режимі можна цілодобово на сторінці проекту, натомість у Центрі надання адміністративних послуг міста Кропивницького, що знаходиться у будівлі міськради (вул. Велика Перспективна, 41) зробити це можна в будні з 10:00 до 16:00, а на вихідних – з 10:00 до 13:00.