У Кропивницькому демонтують п'ять сіті-лайтів і рекламний щит

Управління містобудування та архітектури міської ради Кропивницького організує демонтаж самовільно розміщених п’яти сіті-лайтів і рекламного щита на території обласного центру.

Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет, повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Як повідомила в.о. начальника управління містобудування та архітектури Ірина Мартинова, ТОВ «КОМПОЗИЦІЯ» та ТОВ «УКРРЕКЛАМА» у встановлений термін проігнорували законні вимоги приписів від 03 квітня 2019 року та від 07 червня 2019 року про усунення порушень Правил розміщення зовнішньої реклами в місті Кропивницькому та не виконали пропозиції управління містобудування та архітектури щодо добровільного демонтажу самовільно розміщених рекламних засобів

Відтак виконавчий комітет доручив профільному управлінню організувати демонтаж самовільно розміщених рекламних засобів у вигляді п’яти сіті-лайтів ТОВ «КОМПОЗИЦІЯ», розміщених на розі вул. Великої Перспективної та вул. Гоголя, з боку скверу «Центральний», на розі вул. Великої Перспективної та вул. Архітектора Паученка, з боку торговельного центру «Манхеттен», по вул. Великій Перспективній, з боку будинку № 47/16 (магазин «Адідас»), по вул. Великій Перспективній, біля готелю «Європа», по вул. Великій Перспективній, з боку скверу «Центральний», а також рекламного щита розміром 3,0 х 6,0 м ТОВ «УКРРЕКЛАМА», розміщеного по вул. Яновського, з боку парку.