Рятувальники інспектують школи області перед початком нового навчального року

До початку нового навчального року, протягом липня-серпня, інспекторський склад У ДСНС проводить перевірки у загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладах з метою контролю за дотриманням вимог пожежної та техногенної безпеки, а також спілкується з освітянами щодо профілактики надзвичайних подій.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі У ДСНС в області.

Наразі провели таку роботу інспектори Світловодського міськрайвідділу У ДСНС в області.

Загалом під час відпрацювань рятувальники перевіряють наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, утримання у належному стані шляхів евакуації з приміщень навчальних закладів, стан утримання електрогосподарства та справність внутрішнього протипожежного водогону.

Додатково з працівниками навчальних закладів проводяться інструктажі щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Крім того, фахівці У ДСНС в області розповсюджують тематичні листівки з основними правилами безпеки життєдіяльності та наочні агітаційні матеріали для оновлення в закладах освіти куточків безпеки.

Подібна профілактична робота проводиться по всій території Кіровоградщини, аби гарантувати всім учасникам навчального процесу безпечні умови під час перебування у школах.