Нацгвардійці вийшли на перше патрулювання Кропивницького (ФОТО)

Працівники Національної гвардії спільно з поліцейськими приступили до патрулювання Кропивницького.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

Їх завдання: посилення заходів щодо забезпечення охорони публічного порядку та безпеки громадян, оперативне реагування на злочини і пригоди, превентивна робота.

Перший спільний інструктаж для патрулів провели заступник керівника обласного главку поліції Олексій Ніколаєв і командир стрілецького батальйону ВЧ 3011 НГУ Юрій Фомін, представники Управлінь превентивної діяльності та патрульної поліції, Кропивницького відділу поліції.

Віднині співробітники Національної гвардії нестимуть службу в системі єдиної дислокації і, спільно з поліцейськими, слідкуватимуть за порядком у місті.

Перед початком патрулювання Олексій Ніколаєв наголосив на необхідності неухильного дотримання патрулями законності та заходів особистої безпеки, тактовного ставлення до громадян.

Раніше співробітники військової частини 3011 Національної гвардії України пройшли відповідне навчання на базі Управління превентивної діяльності Головного управління поліції області, вивчили роботу планшетних пристроїв, які використовуватимуть під час патрулювання, порядок складання електронного рапорту на подію та користування інформаційними підсистемами МВС України, освоїли алгоритм дій від моменту отримання повідомлення про правопорушення, аж до прийняття рішення.