«Дніпpo-Кіpoвoгpад» дезінфікує затоплену каналізаційними стоками територію у Кропивницькому

У міській раді Кропивницького відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомила прес-служба міськради.

Комісія розглянула ситуацію, що склалася у Кропивницькому по вулиці Херсонська після пориву магістральної каналізаційної мережі діаметром 1000 міліметрів та виробила план заходів з ліквідації наслідків аварії.

За інформацією директора Кропивницького ВКГ Валентини Давидчук, у мікpopайoні Кущівка на вулиці Хеpсoнській, 51-53, сталoся пoшкoдження каналізаційнoгo напopнoгo. Бpигада OКВП «Дніпpo-Кіpoвoгpад» пpoвела poбoти пo відключенню аваpійнoї ділянки. Водопостачання мікрорайону здійснювалось в штатному режимі.

Через порив каналізаційного колектору в мікрорайоні затопило вулицю Херсонську та провулок Акімовський. Підрозділ Державної служби з надзвичайних ситуацій надав допомогу з відкачуванню каналізаційних вод з території присадибних ділянок, що зазнали підтоплення.

  • В залежності від характеру пошкодження бетонної каналізаційної труби 1975 року прокладення, що виявиться після обстеження, ремонт може тривати до трьох днів, — відзначила Валентина Давидчук. – Найскладніше буде, якщо причиною аварії стала продовжна тріщина. Тоді доведеться міняти цілу секцію трубопроводу. Поки що каналізаційні стоки перенаправлені на інший магістральний колектор по вулиці Вознесенській, збудований у 1994 році. Друга магістраль водовідведення повністю справляється з додатковим навантаженням.

Спеціалісти підприємства прибирають присадибні території та проїжджу частину мікрорайону Кущівка.