За перше півріччя ЦНАПи області надали майже 136 тисяч адмінпослуг

Станом на 10 липня 2019 року в області діє 26 центрів надання адміністративних послуг, утворених райдержадміністраціями, міськвиконкомами міст обласного значення та Соколівською ОТГ.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградськоїх ОДА.

У ЦНАПах РДА надається від 75 до 188 видів адмінпослуг, міськвиконкомів – від 148 до 202. У центрах працює 79 адміністраторів, зокрема в Кропивницькому – 14, Знам’янці – 3, Олександрії – 9, Світловодську– 5, інших ЦНАПах – у середньому по 2 фахівця.

У ЦНАПах Олександрійської міської ради та Соколівської ОТГ надаються адміністративні послуги Державної міграційної служби (оформлення та видача паспорта громадянина України у формі картки та закордонного паспорта).

У рамках реалізації пілотного проекту у ЦНАПах Вільшанської, Новгородківської, Онуфріївської, Знам’янської РДА та Знам’янської міської ради надаються окремі послуги з реєстрації актів цивільного стану.

Послуги з видачі витягу з Державного земельного кадастру державними реєстраторами та адміністраторами забезпечено через ЦНАПи міст Кропивницького, Олександрії та Благовіщенської, Бобринецької, Новоукраїнської РДА.