В обласному центрі відбувся І-й етап конкурсу «Кращий начальник караулу-2019» (ФОТО)

На базі спортивного комплексу У ДСНС в області проходив I-й етап конкурсу «Кращий начальник караулу».

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі У ДСНС в області.

Конкурс проводиться щорічно. Участь у змаганнях взяли начальники караулів з усієї Кіровоградщини, які вже здобули перемогу у своїх пожежно-рятувальних підрозділах.

Рятувальники змагалися у трьох номінаціях: «Кращий начальник караулу державної пожежно-рятувальної частини з охорони населених пунктів», «Кращий молодий начальник караулу» та «Кращий начальник караулу державної пожежно-рятувальної частини з охорони об’єктів». Конкурсна програма складається з теорії та практики.

Теоретичні тестові завдання містять питання з дисциплін, що вивчалися протягом навчального року в системі службової підготовки, та дві задачі з пожежної тактики. Так, учасники змагань відповіли на запитання щодо вимог нормативних документів ДСНС України, характеристик пожежних автомобілів, правил безпеки праці, прийомів надання долікарської допомоги та інших питань, що стосуються щоденної професійної діяльності.

У ході виконання практичних завдань рятувальники відпрацювали нормативи з одягання бойового одягу та спорядження, в’язали подвійну рятувальну петлю, одягаючи її на потерпілого, закріплювали рятувальну мотузку за конструкцію. Крім цього, учасники підіймалися по штурмовій драбині на четвертий поверх та по висувній драбині – у вікно третього поверху навчальної вежі.