У Кропивницькому погодили проекти конкурсу «Громадський бюджет – 2020»

У міській раді відбулось засідання координаційної ради з питань громадського бюджету міста Кропивницького, на якому розглядалися питання допуску проектів, поданих у рамках конкурсу “Громадський бюджет — 2020”, до подальшої участі в конкурсі.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

За словами заступника міського голови Андрія Паливоди, прийом проектів на участь у конкурсі «Громадський бюджет-2020» розпочався 01 квітня і тривав протягом місяця. Загалом надійшло 87 проектів на загальну суму 31 млн 328 тис. 840 грн, із них: 11 великих, 5 соціальних та 71 малий. Всі проекти, які надійшли в рамках конкурсу «Громадський бюджет – 2020», були направлені до виконавчих органів для здійснення аналізу та надання висновків щодо можливості їх реалізації.

  • За результатами наданих виконавчими органами висновків: із 10 великих проектів було погоджено 9, соціальних проектів погоджено 4, а з малих позитивний висновок отримали 68 проектів, — повідомив Андрій Паливода. — Серед тематики проектів: соціальний захист, спорт, благоустрій територій, охорона здоров'я, транспорт і зв'язок, культура і туризм, а також освіта.

Серед цікавих посадовець відзначив проекти: «Наукові пікніки», що передбачає проведення міні фестивалів для дітей та молоді з метою популяризації різних наук; «ВЕЛОКРОП» — облаштування першої в місті велосипедної доріжки; «Здорове місто» — встановлення спеціальних кабінок для паління в громадських місцях; «Сквер «Мистетський» — благоустрій та озеленення території в сквері біля академічного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького; «Здорова Україна!» — облаштування спортивно-оздоровчого майданчику на Козачому острові; облаштування сенсорних кімнат у навчальних закладах міста; «Молодіжний Start up або лабораторія лідерства»; «Електронне транспортне табло» (на селищі Новому); «VI Всеукраїнський книжковий фестиваль-ярмарок «Весняний книговир» та інші. Андрій Паливода додав, що повну та вичерпну інформацію щодо конкурсу «Громадський бюджет — 2020» та перелік допущених чи недопущених проектів до голосування можна переглянути на офіційному веб-сайті міської ради Кропивницького у вкладці «Громадянам» → «Громадський бюджет» → «Проекти».

  • Звертаю Вашу увагу, що голосування за проекти в рамках конкурсу «Громадський бюджет – 2020» проходитиме у приміщенні міської ради та триватиме з 02 по 15 вересня 2019 року — 14 календарних днів, це 10 робочих та 4 вихідних. У будні віддати голос за улюблений проект можна з 10 до 16 години, у вихідні – з 10 до 13, — повідомив заступник міського голови.