У Добровеличківці поліцейські врятували 60-річного чоловіка (ФОТО)

Пригода сталася в селищі Добровеличківка вчора, 29 липня, близько 12-ї години.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у СК поліції Кіровогракдської області.

Наряд поліції у складі групи реагування патрульної поліції старшого сержанта Павла Сніжкова та дільничного офіцера лейтенанта Максима Тимка під час виїзду з населеного пункту помітив чоловіка, який лежав на узбіччі дороги.

Зі слів перехожих, чоловік їхав на велосипеді, потім впав набік і вже не підводився.

Не зволікаючи ні хвилини, поліцейські взялися надавати йому допомогу. Оскілки потерпілий не дихав, йому довелося проводити непрямий масаж серця та штучну вентиляцію легень.
У результаті вжитих заходів правоохоронцям ще до приїзду швидкої вдалося повернути потерпілого до життя.

Нині чоловік перебуває у реанімаційному відділенні районної лікарні. Його стан стабільно тяжкий, однак він має серйозні шанси на одужання.

За словами лікарів, заходи з реанімації поліцейські зробили вчасно і на досить високому професійному рівні. У ситуаціях, коли рахунок йде на секунди, будь-які зволікання могли б закінчитися для 60-річного чоловіка трагічно.

Про свій вчинок поліцейські говорять скромно. Наголошують, що допомога людям – це їх робота, тож не вбачають у власному вчинку нічого особливого. У свою чергу, хлопці висловлюють подяку колегам із тренінгового центру поліції області за хороші знання та практичні навички з медичної підготовки.

  • У таких випадках у нас немає права на помилку. Якщо від тебе залежить чиєсь життя, відчуваєш на собі відповідальність, а тому кожен крок і дія мусять бути правильними. Хороші практичні навички – це можливість виконати свій обов’язок і тим врятувати. Добре, що нам це вдалося, – говорить Максим Тимко.

Сьогодні, 30 липня, під час наради в Головному управлінні поліції області за професійні дії поліцейські Добровеличківського відділення отримали заохочення від керівництва поліції області та відомчої профспілкової організації. Відзнаки та премію правоохоронцям у присутності колективу вручили заступник начальника ГУНП в області Руслан Горяченко та голова Профспілки Валерій Шевчук.

Історія з порятунком жителя Добровеличківського району стала другою за поточний місяць. Раніше працівникам Олександрійського відділу поліції вдалося врятувати життя своєму колезі, якому стало зле через серцевий напад.