На Кіровоградщини заступник мера викритий на хабарі може вийти під заставу у 96 тисяч гривень

Ленінський районний суд розглянув клопотання прокуратури щодо обрання запобіжного заходу першому заступнику міського голови одного із районів області та директору місцевого комунального підприємства викритих на вимаганні та отриманні неправомірної вигоди у розмірі 8 500 грн.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі прокуратури області.

Суд задовольнив клопотання прокуратури та визначив запобіжний захід для заступника мера у виді тримання під вартою з можливістю винесення застави у сумі 96 тисяч грн.

Окрім того, суд задовольнив також клопотання прокуратури щодо відсторонення вказаного посадовця від виконання службових обов”язків.

Іншому фігуранту злочину – керівнику комунального підприємства, визначено запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту.

Нагадаємо, операцію з викриття було проведено спільно з співробітниками Служби безпеки України в області, 15 липня 2019 року. Неправомірну вигоду посадовці вимагали від місцевого жителя за надання переваги при визначенні виконавця робіт зі зрізу дерев на території райцентру.

Підозру оголошено за ч. 3 ст. 368 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище поєднане з вимаганням) Кримінального кодексу України.

На даний час тривають першочергові слідчі дії.