На Кіровоградщині ще чотирьом добробатам присвоїли статус учасника-добровольця АТО/ООС

Під керівництвом тимчасово виконуючої обов’язки голови облдержадміністрації Світлани Лобанової відбулось засідання обласної комісії з визнання учасниками-добровольцями осіб, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету України.

У її складі керівники структурних підрозділів ОДА, військові, представники Української добровольчої армії, громадськість, повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Учасники комісії розглянули чотири пакети документів від мешканців області, які перебували у складі добровольчих формувань, для присвоєння їм статуса учасника-добровольцяв АТО/ООС.

Після обговорення, учасники комісії шляхом відкритого голосування одноголосно підтримали звернення Ігоря Козуба (приймав участь у боях та виконував бойові завдання у складі 8-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії), Богдана Старікова (приймав участь у боях та виконував бойові завдання у складі 8-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії), Віктора Шарія (приймав участь у боях та виконував бойові завдання у складі 8-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії) та Олександра Короля (приймав участь у боях та виконував бойові завдання у складі 8-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії)/

Як зазначила Світлана Лобанова, захисник отримає відповідне рішення протягом п’яти днів. Статус учасника-добровольця дає йому право користуватись пільгами для учасників антитерористичної операції.

Під час минулих засідань статус учасника-добровольцяв АТО/ООС було присвоєно восьми добровольцям.