Жителям обласного центру пропонують допомогти збудувати паркан навколо притулку «Щасливий пес»

Секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов закликав містян долучитися до будівництва паркану навколо притулку для собак громадської організації «Щасливий пес».

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

— Вже вкотре переконуюсь у тому, що допомогу грошима обов’язково треба підкріпити ще й ділом. Два місяці тому я долучився до челенджу «#ощасливПса» і передав голові громадської організації «Щасливий пес» сертифікат на суму 25 000 гривень для зведення паркану навколо притулку для безхатніх тварин, — відзначив Андрій Табалов на свої сторінці соціальної мережі. — Дуже приємно, що після мого заклику знайшлось чимало небайдужих людей, які підтримали нашу ініціативу і відгукнулись на прохання волонтерів про допомогу. Необхідна сума коштів була зібрана, усі матеріали закуплені, і на сьогодні вже майже половина паркану збудована. Але все одно справа рухається дуже повільно. Тому я вирішив, що треба закотити рукави і самому взятися до роботи. Цієї неділі, 23 червня, я разом із друзями долучусь до будівництва паркану на території притулку для тварин ГО «Щасливий пес». А щоб справа пішла швидше, закликаю усіх небайдужих зробити те саме. Приходьте на 16.00, роботи вистачить усім. Давайте разом зробимо наше місто комфортнішим для усіх: і для людей, і для тварин!

Контактний телефон для тих, хто має намір підтримати акцію: 0661984542. Тим, хто добиратиметься громадським транспортом необхідно скористатися автобусом маршруту № 274: зупинка за вимогою «Очисні споруди».