В обласному центрі створять аналог київського «Мистецького арсеналу»

На Кіровоградщині планують створити сучасний культурно-мистецький комплекс.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

«Ми ініціюємо створення культурно-мистецького центру в приміщенні колишнього управління Нацбанку України в області, яке є пам’яткою архітектури ХІХ століття. Це буде простір для творчих людей, де вони матимуть змогу демонструвати свої роботи і проводити різноманітні заходи», — наголосив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко на щопонеділковій нараді, повідомивши, що минулого тижня оглянув зазначене приміщення та обговорив з фахівцями галузі культури плани щодо його подальшого використання. Нині будівлі передано в користування департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації.

Керівник ОДА зауважив, що «Мистецький арсенал» в Києві є гарним прикладом сучасного культурно-мистецького комплексу. Відповідний осередок можна організувати і на Кіровоградщині. «Такий центр нині користується попитом в українців, адже це цікаво, модно і по-новому. Ми тут, на Кіровоградщині – в центрі України, також маємо змогу створити такий сучасний простір для мистецтва», — підкреслив Сергій Кузьменко та доручив керівнику профільного департаменту відпрацювати з представниками творчих спілок формат майбутнього центру.

Голова облдержадміністрації висловив сподівання, що таку ініціативу підтримають депутати різних рівнів та керівники органів місцевого самоврядування і для її втілення в життя буде виділено відповідне фінансування.