У Кропивницькому за допомогою нового е-сервісу можна перевірити правильність написання назв вулиць

Від 06 червня у міській раді Кропивницького діє новий електронний сервіс – е-консультації.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Відтепер містяни мають можливість долучатися до вирішення питань місцевого значення завдяки новому сучасному інструменту електронної участі.

— Такі консультації проводяться на офіційному е-сервісі у формі електронного опитування, електронної консультації з громадськістю та електронного обговорення нормативно-правових актів, — відзначила начальник відділу з питань внутрішньої політики Оксана Горбенко.

Проведення е-консультацій здійснюється відповідно до Порядку, затвердженого розпорядженням міського голови від 19 червня 2015 року № 79, а їх результати враховуються виконавчими органами міської ради Кропивницького у подальшій роботі та прийнятті рішень.

Вносити коментарі та брати участь в опитуваннях, консультаціях зможуть зареєстровані члени територіальної громади, які авторизуються на порталі через ЕЦП, Bank ID або Mobile ID.

На першу е-консультацію з використанням нового сервісу виноситься проект рішення міської ради, яким затверджується уточнений перелік назв і написання українською мовою площ, проспектів, вулиць, провулків, проїздів, тупиків, бульварів міста Кропивницького.

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій та зауважень до проекту у частині переліку назв, правильності їх написання.

Подання пропозицій на платформі електронної демократії “Консультації з громадськістю” у розділі “Обговорення НПА”.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: vvp@krmr.gov.ua

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 25022, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. 317; Міська рада міста Кропивницького, відділ з питань внутрішньої політики.

Оприлюднення результатів обговорення: після 10 липня 2019 року.