У Кропивницькому поліція і громадськість влаштували спільний рейд (ФОТО)

У п’ятницю, 14 червня, у Кропивницькому відбулося перше спільне профілактичне відпрацювання території міста працівниками поліції разом із депутатами міської та районних рад і громадськими активістами.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Такі рейди стали можливими завдяки налагодженій ефективній взаємодії між міською владою Кропивницького і органами Національної поліції.

Сили, задіяні у акції, пройшли спільний інструктаж на майданчику перед приміщенням міського управління поліції.

— Починаються вихідні, сьогодні короткий робочий день, а попереду свято, тож маємо забезпечити надійне патрулювання і попередження можливих правопорушень у місті впродовж трьох днів, — відзначив під час інструктажу виконуючий обов'язки заступника начальника ГУНП в Кіровоградській області Олексій Ніколаєв.

У рейді взяли участь майже 60 осіб: поліцейських, депутатів, активних громадян.

— Спільна профілактика правопорушень, підтримка громадського порядку є однією з важливих ініціатив, які ми відпрацьовуємо із новим керівництвом Національної поліції, — підкреслив секретар міської ради Андрій Табалов. — Як депутат на окрузі, я добре знаю настрої містян. Вони переконані, якщо у мікрорайонах буде більше людей у формі – життя у місті буде безпечнішим. І я беру участь у рейді, аби продемонструвати, що заради порядку на вулицях Кропивницького влада готова до спільних активних дій з поліцією.

Після інструктажу учасники патрулювання розділилися на робочі групи і вирушили вулицями обласного центру. Профілактичне відпрацювання тривало до півночі.