Поліція області отримала обладнання від Консультативної місії ЄС (ФОТО)

Відповідні угоди під час робочої зустрічі підписали керівник обласного главку відомства Роман Козьяков та представник КМЄС із питань загальної правоохоронної діяльності Йоахім Петерс.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

Передача обладнання на суму 80 тисяч євро відбулася у рамках співпраці КМЄС в Україні з Національною поліцією та зокрема реалізації пілотного проекту з упровадження нових форм і методів роботи «Модель Головного управління Національної поліції», що розпочався у минулому році.

Місія надала комплекти необхідного устаткування для груп реагування патрульної поліції: 30 планшетів, алкотестери, мобільні принтери, рефлектори та жилети. Також всі поліцейські відділи та відділення регіону отримали від КМЄС по стаціонарному комп’ютеру та системі енергоживлення (UPS). Це обладнання використовуватиметься для зберігання інформації та обробки відео, відзнятого ГРПП.

Окрім цього, КМЄС передала управлінню протидії наркозлочинності поліції області комплекти тестерів на визначення вмісту наркотичних речовин. Також різноманітне IT-устаткування поліція регіону отримала для розширення спроможностей досудового слідства. А тренінговому центру було передано тактичне обладнання (захисне спорядження, обладнання для зменшення шуму, тощо) для забезпечення високої якості проведення тренувань.