Наступного тижня в області контрольно-вагові комплекси працюватимуть цілодобово

Цього року на території області працює два габаритно-вагових комплекси — на дорозі М241 км в Олександрівці та М04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине поблизу Пантаївки.

Про це на апаратній нараді поінформував начальник Управління Укртрансбезпеки у Кіровоградській області Олександр Кукуленко, повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Комплекси працюють в денний час. Для роботи в цілодобовому режимі майданчики, де діють такі комплекси, наступного тижня будуть обладнані сонячними батареями з освітленням.

Як повідомив Олександр Кукуленко, за результатами роботи габаритно-вагового контролю станом на 14 червня перевірено 1461 транспортний засіб, складено 211 актів перевищення габаритно-вагових параметрів. Винесено 111 постанов про застосування адміністративно-господарського штрафу на 180 тисяч гривень. При документальному контролі виявлено 34 порушення, коли загальна маса автомобіля перевищувала 40 тонн.

«В денний час, коли температура повітря перевищує 35С, інспектори фактично не зафіксували руху великого вагового транспорту, оскільки патрульна поліція направляє їх на відстій», — підкреслив Олександр Кукуленко.

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко звернувся до керівництва Укртрансбезпеки з вимогою організувати ефективну роботу контрольно-вагових комплексів, на роботу яких обласна державна адміністрація передала тонну пального.