Бюджет Кропивницького отримає 21,8 мільйонів гривень субвенцій

Міський бюджет Кропивницького отримав поповнення за рахунок субвенцій з державного та обласного бюджетів.

Відповідні зміни внесла міська рада на засіданні 11 червня інформують Новини Кіровоградщини.

За інформацією начальника фінансового управління міської ради Любові Бочкової, загалом міський бюджет Кропивницького отримав 21,8 мільйонів гривень субвенції, з яких левова частка буде спрямована на здійснення заходів соціально-економічного розвитку обласного центру. Зокрема, 11,7 мільйонів гривень будуть використані на реконструкцію парку Перемоги, а 638 тисяч гривень – на виконання програми енергоефективності, заміну вікон у житловому фонді міста.

На підвищення якості освіти у школах Кропивницького спрямують 4,84 мільйона гривень. За ці кошти придбають закладам освіти комп’ютерну техніку і забезпечать в них розвиток мережі інтернет. Додаткові 4,8 мільйона гривень забезпечать фінансування створення у Кропивницькому сучасного Центру надання адміністративних послуг у формі прозорого офісу.

Місто отримає також кошти з Державного фонду реконструкції і розвитку на розвиток дорожньої інфраструктури обласного центру.

— Мова йде про 3,114 мільйонів гривень, — відзначив міський голова Андрій Райкович. — Через фінансування Фондом ми виконаємо заплановані ремонти дорожнього покриття: поточний по вулиці Полтавській від вулиці Васнецова до площі Дружби народів і капітальний по провулку Об’їзному, вулицях Харківській, Степана Разіна до Далекосхідного кладовища. Таким чином ця оновлена дорога з’єднає мікрорайон Велику Балку і автовокзал №1.