У Світловодську з неблагополучної родини забрали дитину

До Світловодського відділу поліції надійшло повідомлення від місцевих жителів про те, що в одній із квартир тривалий час плаче маленька дитина.

Для з’ясування всіх обставин за вказаною адресою прибули представники керівництва відділу поліції, ювенальної превенції та група реагування патрульної поліції, повідомили Новини Кіровоградщини в Секторі комунікації поліції області.

На місці правоохоронці з’ясували, що квартиру винаймає жінка, однак двері у помешкання ніхто не відчиняв. Поліцейські розшукали власників та з їх допомогою потрапили всередину житла.
У помешканні, де панував безлад, була 5-місячна дівчинка, яка безперервно плакала та ймовірно вжила тютюнові вироби. Її мама перебувала у стані, що унеможливлював виконання нею батьківських обов’язків. Попередньо встановлено, що жінка зловживала алкогольними напоями.

Перевіряючі вирішили дитину з місця проживання забрали та направили її до центральної районної лікарні. Стосовно матері поліцейські склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).