У Кропивницькому обрали переможців конкурсу «Молодіжна палітра — 2019»

У Кропивницькому в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна відбулося засідання журі щорічного художнього конкурсу «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря до Міжнародного дня захисту дітей.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Темою в цьому році обрано: «Моє місто» і присвячено 265-річчю заснування Кропивницького. Конкурсні перегони були оголошені за такими видами образотворчого мистецтва: живопис, графіка, скульптура, декоративне мистецтво.

Згідно з затвердженим положенням конкурс проводиться в трьох номінаціях: для учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів та шкіл естетичного виховання, для учнів художніх студій та гуртків образотворчого мистецтва загальноосвітніх навчальних закладів і для студентів вищих навчальних закладів мистецького та гуманітарного профілю.

Тож, на розгляд журі було представлено 218 творів 185 учасників — учнів та студентів таких навчальних закладів міста Кропивницького: художньої школи імені Олександра Осмьоркіна, дитячої школи мистецтв, гуртків та студій образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва гімназій імені Тараса Шевченка, імені Олександра Пушкіна та Завадівської, наукового та природничо-економіко-правового ліцеїв, колегіуму, НВО №17 та «Мрія», обласного центру дитячої та юнацької творчості й міського дитячо-юнацького клубу «Зоряний», а також державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (художньо-графічне відділення мистецького факультету), будівельного коледжу (відділення «архітектура та містобудування») та інституту «Університет сучасних знань» (спеціальність «дизайн»), студенти якого вперше беруть участь в конкурсі, як і вихованці приватних арт-студій «Совушка» та «ART-TAME». Долучився до конкурсу і юний художник з Олександрівського районного центру дитячої творчості.

Переможці отримають Дипломи, Подяки та заохочувальні призи – предмети та матеріали творчої праці художників. Нагородження відбудеться 3 червня о 15-00 у художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна.