У Кропивницькому готуються відзначати День Пам’яті та Примирення

Кропивницький готується до відзначення державних свят: Дня пам’яті та Примирення і Дня Перемоги.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Комунальні служби обласного центру мають ретельно підготувати території всіх об’єктів, де відбуватимуться заходи.

Таке завдання поставив міський голова Кропивницького Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 06 травня.

— Звертаю увагу щодо наведення порядку на Алеї почесних поховань на Рівнянському цвинтарі. Вже 08 травня там служитимуть панахиду за загиблими в АТО, – наголосив міський голова. – А ввечері на Театральній площі відбудеться вже традиційна урочиста церемонія зустрічі Першої хвилини миру в рамках відзначення Дня Пам'яті та Примирення. Прошу прибрати підходи до театру, вулиці. Транспорт після 22 години має курсувати. І, звичайно, 9 травня — День Перемоги. Ми повинні зробити все від нас залежне, щоб люди відчули: це — День пам'яті і великої поваги до мільйонів солдат, які ціною власного життя принесли Європі мир, захистили рідну землю від ворога.

Андрій Райкович переконаний, що кожен учасник Другої Світової війни у Кропивницькому має бути оточений належною увагою, необхідно згадати про кожен пам'ятник на території міста, про всі братські могили та воїнські поховання.

— Я був на Фортечних валах. Там практично все підготовлено до урочистих заходів. Але всі виконавчі органи міської ради, поліція, комунальні служби — всі хто організовують пам’ятну ходу від центру до Валів, прошу покроково продумати всі позиції: супровід, державну символіку, опіку ветеранів, рух громадського транспорту, безпеку під час мітингу.

Звертаючись до свого заступника Олександра Вергуна, міський голова поставив жорстку вимогу – пройтись по усьому шляху пам’ятної ходи та перевірити, де треба поновити асфальт і обов’язково зробити дорожню розмітку.