Російського нелегала, який відсидів в Олександрівській колонії, видворять з України

Працівники Олександрівського районного сектору УДМС в області спільно зі співробітниками управління стратегічних розслідувань ГУ Нацполіції в області у ході проведення операції «Мігрант» виявили неврегульованого мігранта, який відбував покарання в Державній установі «Олександрівський виправний центр (№104)».

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили в УДМС в області.

45-річний громадянин Російської Федерації приїхав до Черкаської області у 2004 році проживати до своїх родичів. Для легалізації свого становища до підрозділів міграційної служби не звернувся. У 2016 році був визнаний судом винним у вчинені крадіжки. Відбував покарання у виправному центрі в Олександрівці на Кіровоградщині. Наразі чоловік звільнений, однак законних підстав перебувати в Україні не має.

Олександрівський районний суд зважив на те, що іноземець порушив не лише міграційне законодавство, а й раніше неодноразово був засуджений за вчинення кримінальних правопорушень, та задовольнив адміністративний позов міграційників щодо примусового видворення його за межі України. Окрім того, неврегульований мігрант не має паспорта, який дасть йому можливість залишити державу. Відтак, суд прийняв рішення і про поміщення його до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

Отож, працівники сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС та національної поліції в області із виправного закладу громадянина РФ доставили до Миколаївського ПТПІ для подальшої ідентифікації та реалізації примусового видворення.