Redmi Note 7 Pro отримав нову версію MIUI 10

Розробники бренду нарешті виправили помилку, через яку користувачі скаржились на те, що значки повідомлень перекривають час. Бренд Redmi представив користувачам оновлену прошивку за версією MIUI 10.2.8.0.PFGINXM для флагмана модельного ряду сучасних смартфонів Redmi Note Pro, розмір якої становить приблизно 300 МБ.

Для користувачів, які бажають придбати оновлені чохли, аксесуари та інші комплектуючі, представлений широкий вибір даних товарів на сторінці https://webaks.com.ua/category/xiaomi-redmi-note-7/. Оновлений смартфон потребує нових яскравих аксесуарів, які можна підібрати у спеціалізованому магазині.

Дана оновлена прошивка містить березневі оновлення та виправлення наявних помилок системи безпеки операційної системи Android, що попереджає критичні вразливості. Також була виправлена помилка, через яку користувачі не бачили час за збільшеними значками нових повідомлень. Також розробники усунули інші помилки у функціонуванні операційної системи.

Порівняно з Redmi Note 7, старша версія Redmi Note 7 Pro отримала такі оновлення:

  • вдосконалені камери;
  • продуктивнішу однокристальну систему;
  • з 4 ГБ ОЗУ і 128 ГБ флеш-пам'яті.

Вартість смартфона стартує з відмітки 197 дол. США. Основний конкурент смартфону Realme 3 Pro був представлений 22 квітня 2019 року. Розробники вже повідомили, що Realme 3 Pro може запускати Fortnite при 60 до/з, а Redmi Note 7 Pro – не має такої можливості.

Оновлення MIUI забезпечило на Redmi Note 7 вдосконалені режими камери

Корейський бренд Xiaomi почав поширювати актуальне оновлення прошивки MIUI для смартфону Redmi Note 7. Стабільна глобальна MIUI 10.3.5.0.PFGMIXM має масу змін і вдосконалень, що позитивно відображається на швидкості відгуку смартфону та загальній продуктивності гаджету.

Розмір оновлення 1,66 ГБ. Серед новинок – нові режими камери з використанням штучного інтелекту, хоча конкретні нюанси розробники про нові режими поки що не уточнюють, залишається їх лише дочекатись, оскільки анонсовані зміни на травень 2019 року.

Ще одне вдосконалення – в ігровому режимі на смартфоні тепер з'являтиметься «плаваюче» вікно під час вхідних викликів. Також оновлення містить різноманітні виправлення і вдосконалення системи для максимальної зручності користувачів.