На Кіровоградщині хочуть створити книжкові зони у лікувальних та реабілітаційних закладах

На Кіровоградщині благодійний фонд «Дивожиття» реалізує проект «Книги, як ліки», покликаний створити книжкові зони у лікувальних та реабілітаційних закладах Кіровоградщини.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у БО МБФ «Дивожиття».

— Ми прагнемо допомогти дітям відволіктися книгою від постійних процедур, ін’єкцій, лікувальних стін, заохотити до читання. На наших книжкових зонах – пересувних бібліотеках – діти зможуть взяти яскраву книгу та прочитати собі самостійно або ж попрохати батьків. Ми плануємо придбати книги для дітей дошкільного та шкільного віку, підліткову літературу. Нам допомогли сформувтаи список книг, які найбільше читають діти і підлітки, фахівці Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Тараса Шевченка, — коментує авторка проекту, директор МБФ «Дивожиття» Вікторія Семененко.

Проект «Книги, як ліки» фінансово підтримано Британською Радою в рамках програми «Активні громадяни» та партнерства Агенція сталого розвитку «Хмарочос». В рамках проекту у фонді планують закупити книги для кількох закладів охорони здоров’я та придбати дві книжкові полиці.

— Днями ми зустрічалися із директором департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної підтримки Рибальченком Олегом Миколайовичем, залучившись його підтримкою у реалізації проекту. Ми запрошуємо всіх долучитися і передавати пізнавальні книги, наповнені добрими і повчальними історіями. Вони повинні бути новими, розраховані на дітей дошкільного та шкільного віку, підлітків. Якщо ви бажаєте, долучитися до проекту і передати книги, напишіть нам на e-mail: dyvozhyttya.fond@gmail.com або на сторінку фонду у «Фейсбук».

Проект «Книги, як ліки» можна підтримати фінансово за реквізитами.

РЕКВІЗИТИ БО МБФ «Дивожиття»:

ПАТ КБ «ПриватБанк»
Рахунок: 26003052916748
МФО: 323583
Код за ЄДРПОУ: 42467845
Призначення платежу: «Благодійна допомога, проект «Книги, як ліки»

ЄДИНА Картка ПриватБанку: 5169 3305 1646 6080