Кропивницьким студентам пропонують виграти грант на навчання

Студентів коледжів, технікумів та професійних училищ Кропивницького очної та заочної форми навчання, на контрактній чи бюджетній основі запрошують взяти участь у конкурсі соціального проекту Scholarship в Україні.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Як повідомили в управлінні освіти міської ради Кропивницького, головним призом конкурсу є грант на навчання в розмірі 10 000 грн для студентів коледжу та 8000 грн для студентів училища. Також для студентів, які посядуть другі та треті місця надаються заохочувальні грошові призи. Призовий фонд конкурсу складає 25 тисяч гривень. Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних навчальних закладах.

У той же час, студенти, які навчаються за рахунок коштів бюджету можуть отримати за перемогу сплату додаткового навчання, наприклад іноземної мови, програмування тощо. Участь у проекті безкоштовна!

Метою проведення конкурсу серед студентів українських коледжів та професійних училищ є підвищення популярності технічних професій та демонстрація престижності будь-якої спеціальності за умови якісного і наполегливого навчання і високій відповідальності.

Що необхідно зробити, щоб взяти участь у конкурсі та виграти грант?
Студенту необхідно написати аналітичну статтю за темою “Важливість технічних спеціальностей в сучасній Україні”.

Подати заявку на участь та переглянути умови конкурсу можна на сторінках грантонадавача за посиланнями:

— для студентів коледжів — тут;

— для студентів училищ — тут.

Запитання та роботи можна надсилати через сайт або на пошту: grant@deltabank-online.com.ua.