Жителів обласного центру запрошують до участі у круглому столі “Моє місто”

Управління містобудування та архітектури міської ради Кропивницького запрошує пам’яткоохоронців, краєзнавців, археологів, архітекторів, істориків, працівників музейних та архівних установ а також небайдужих містян на засідання круглого столу “Моє місто”.

Засідання відбудеться у міській раді Кропивницького 18 квітня 2019 року, повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Круглий стіл організовується з нагоди відзначення в Україні Дня пам’яток історії та культури і Міжнародного дня пам’яток і визначних місць.

Учасники круглого столу перед початком заходу зможуть переглянути експозиції виставок “Місто Якова Паученка” та “Принади фасадної пластики міста над Інгулом”, створені КЗ “Художньо-меморіальний музей О.О. Осмьоркіна”.

Доповідачами на засіданні круглого столу запрошено Андрія Надєждіна, Олену Смотренко, Раїсу Ковальову, Максима Сінченка, Валентину Собчук, Олександра Полячка та Олександра Сухенка. Фахівці презентують власні тематичні дослідження культурної спадщини міста Кропивницького.

Круглий стіл розпочне свою роботу о 14.00 у міській раді Кропивницького (кім.215).