«Всі різні, всі рівні», — у Кропивницькому стартував фест дитчячо-юнацької творчості

У Кіровоградському театрі ім.Кропивницького відбулось урочисте відкриття ХХІV Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі «Всі різні, всі рівні».

Про це повідомляється на сайті кіровоградської ОДА.

Учасників фестивалю привітав перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко: «Сьогодні ми відкриваємо ХХІV фестиваль присвячений Всесвітньому Дню Землі.
Щороку для фестивалю обирається тема, яка є надважливою для суспільства. Сьогодні його учасники висловлять власний погляд на життя у суспільстві, сприйняття одне одного, наскільки ми толерантні по відношенню один до одного. Безумовно переможе найсильніший, але знайте – для нас важлива кожна ваша думка!», — наголосив він.

Протягом 3х фестивальних днів на учасників чекають запеклі змагання, цікаві зустрічі та захоплюючі дійства. У фестивалі на Кіровоградщині беруть участь талановиті представники дитячих творчих колективів декоративно-ужиткового та вокального мистецтва, команди громадської думки із Полтавської, Харківської, Дніпропетровської, Вінницької, Миколаївської, Донецької, Рівненської, Чернігівської, Хмельницької, Київської, Запорізької областей та, власне, Кіровоградщини.