В ОДА розглянули 43 проекти регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за кошти ДФРР

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко провів засідання обласної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Учасники засідання розглянули та оцінили два проекти, які вніс на розгляд народний депутат Олександр Горбунов. Перший проект передбачає капітальний ремонт дороги в місті Кропивницькому по провулку Об'їзному, вулицях Харківській, Степана Разіна. Другий проект – поточний ремонт ще однієї дороги в обласному центрі по вулиці Полтавській. Обидва проекти запропоновано реалізувати у 2019 році. Кошторисна вартість обох об’єктів разом – понад 31 мільйон гривень, співфінансування виділятиметься з міського бюджету Кропивницького.

Комісія також оцінила інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, які можуть бути реалізовані в області за кошти ДФРР у 2020 році. Загалом зареєстровано 43 таких проекти за трьома списками. Учасники засідання виставили бали по кожному проекту.

Засідання заплановано продовжити наступного тижня, тоді буде проведено голосування.

Загалом для Кіровоградської області на реалізацію проектів з ДФРР передбачено понад 137 мільйонів 813 тис гривень. Перехідні об’єкти фінансуватимуться на суму понад 71 мільйон 434 тисячі гривень. Сума для розподілу на нові об’єкти складає понад 57 мільйонів 395 тисяч гривень. Також є резерв у сумі майже 9 мільйонів гривень на фінансування проектів громадського бюджету.