У Кропивницькому влаштували акцію «Час обирати здоров’я» (ФОТО)

«Час обирати здоров’я» — під таким гаслом у Кропивницькому відбулася розважально-спортивна програма для дітей та дорослих.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили організатори заходу.

Захід організував КНП «Регіональний центр громадського здоров’я Кіровоградської обласної ради» в рамках програм глобального Фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні.

Розпочався ранок у Дендропарку із руханки на головній сцені. До неї приєдналось більше сотні дітлахів різного віку.

Дорослі в цей час мали можливість виміряти тиск, отримати інформаційні пам’ятки щодо профілактики розповсюджених нині хвороб – кору, туберкульозу,  СНІДу.  Окремі бесіди із учасниками були присвячені темам тютюнопаління, користування мобільними гаджетами та раціональному харчуванню.

Найбільше містян виявило бажання  долучитись до  розважальних вікторин та квестів. Фахівці КНП «Регіональний центр громадського здоров’я Кіровоградської обласної ради» підготували цілу низку захоплюючих програм присвячених здоровому способу життя, заохочувальні призи для найактивніших учасників та великі подарунки для переможців.

«Акція в Дендропарку  — це старт великої програми, присвяченої популяризації здорового способу життя. Фактично, до Тижня Здоров’я приєднаються усі міста та райони області. Теми заходів охоплять актуальні питання збереження і відновлення здоров’я, дотримання елементарних правил профілактики найпоширеніших хвороб та подолання міфів, що пов’язані із імунізацією»,  -  наголошує Іван Касьяненко,  в.о. директора КНП «Регіональний центр громадського здоров’я Кіровоградської обласної ради» .