У Кропивницькому обговорювали реалізацію пілотного проекту з впровадження нових методів роботи поліції

У поліції Кіровоградщини розглянули хід реалізації пілотного проекту «Модель Головного управління Національної поліції».

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

Захід відбувся за участі заступника Голови Нацполіції Костянтина Бушуєва, Голови Консультативної місії ЄС в Україні Кястутіса Ланчінскаса, начальника поліції області Романа Козьякова, а також його заступників, представників мобільного підрозділу КМЄС, керівників структурних підрозділів ГУНП в області.

Під час наради обговорили досягнуті результати у рамках впровадження пілотного проекту та подальші шляхи його реалізації.

Зокрема, голови робочих підгруп презентували обсяги вжитих заходів за напрямками кримінального, адміністративного та превентивного блоків, а також штабу та аспектів управління.

Присутні висловили власні пропозиції щодо наступних кроків та прийняття управлінських рішень для подальшого їх погодження керівництвом Національної поліції України.

Підбиваючи підсумки наради, заступник Голови Нацполіції зазначив, що очікування від реалізації проекту максимальні, адже він передбачає переформатування і структури, і функціоналу відомства для підвищення якості надання поліцейського сервісу.

«Ми розуміємо, що запорукою успіху на цьому шляху є комунікація з громадою. Робота за принципом Community Policing, ефективна побудова кримінального блоку, оптимізація наявних ресурсів, запровадження новітніх технологій у рамках проекту і мають стати відмінною характеристикою нового Головного управління, що буде відповідати запитам суспільства і громадян», — зазначив Костянтин Бушуєв.

Голова КМЄС в Україні наголосив, що зміни, які відбуваються зараз у поліції – це в першу чергу, виклик для всіх, хто бере участь у реалізації проекту.
«Незважаючи ні на що, ми рухаємося вперед, побудували довірливі відносини, обмінюємося думками для прийняття конструктивних рішень. Я вірю, що все вдасться», — зауважив Кястутіс Ланчінскас.

Зі свого боку, начальник поліції Кіровоградщини запевнив, що правоохоронці однозначно зацікавленні в змінах на краще.
«Поліцейські нині переймають позитивний досвід роботи європейських колег. Думаю, і громада відчуває нашу результативність роботи, наше бажання вдосконалюватися у професійній діяльності, заради безпеки і порядку на території області», – підкреслив Роман Козьяков.

Нагадаємо, у минулому році, за сприяння КМЄС, у поліції Кіровоградщини стартував пілотний проект із упровадження нових форм і методів роботи. У лютому поточного року представники КМЄС розпочали проведення для поліцейських Кіровоградщини низки тренінгів щодо здійснення правоохоронної діяльності, а також взаємодії поліції з громадою, які триватимуть до кінця травня. Також у березні представники Консультативної місії ЄС передали обладнання для тренінгового центру поліції Кіровоградщини.