У Кропивницькому говорили про особливості цьогорічного святкування Великодня

У міській раді Кропивницього під головуванням секретаря міської ради Андрія Табалова відбулося засідання комісії сприяння дотриманню законодавства про свободу совісті та релігійні організації.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Участь у роботі комісії взяв міський голова Кропивницького Андрій Райкович, представники виконавчих органів влади, керівники комунальних підприємств, священнослужителі, керівники релігійних громад міста.

Комісія рекомендувала забезпечити 28 квітня біля Храмів, де потоки людей будуть масовими, чергування карет «швидкої допомоги», аби, в разі необхідності терміново надавати необхідну медичну допомогу.

А от на площі перед міською радою, як і торік облаштують Великодню арку і фотозону. До інсталяції цього року додадуться новинки — дві великі писанки.

За інформацією начальника управління торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради Сергія Горбовського, 25 квітня на кропивничан та гостей міста чекає передвеликодній ярмарок. Він традиційно працюватиме на площі перед міською радою із 08.00 до 15.00. Свої товари до святкового столу за помірними цінами пропонуватимуть 40 підприємців Кропивницького.