Спортсмени-рятувальники з Кіровоградщини вибороли «срібло» на чемпіонаті з футзалу (ФОТО)

Протягом 10-11 квітня на базі спортивного комплексу ФСТ «Динамо» у Житомирі проходила фінальна частина Чемпіонату ДСНС України з футзалу, що входить до програми змагань Спартакіади 2019 року.

Про це Новинам  Кіровоградщини повідомили у прес-службі У ДСНС в області.

11 найсильніших команд з обласних підрозділів ДСНС України, які за підсумками попередніх відбіркових ігор потрапили до фіналу, змагались за призові місця Чемпіонату.

Це команди з Рівненської, Харківської, Херсонської, Івано-Франківської, Луганської, Черкаської, Чернівецької областей, а також Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Збірна команда У ДСНС у Кіровоградській області також здобула «путівку» на Чемпіонат і у результаті разом із командами ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля та ГУ ДСНС у Херсонській області вийшла у фінал Чемпіонату.

Зігравши вирішальні матчі, команди-фіналісти здобули такі місця: «золотий» Кубок Чемпіонату вибороли спортсмени ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля, «срібло» – у нашої команди та відповідно «бронзу» здобули херсонці.