Секретар міськради передав Кропивницькому притулку «Щасливий пес» сертифікат на 25 тисяч гривень (ФОТО)

Секретар міської ради Андрій Табалов завітав до притулку для безхатніх собак, яким опікується громадська організація «Щасливий пес», і вручив її голові Оксані Литвиновій сертифікат на суму 25 000 гривень для зведення паркану навколо міні-притулку.

Про це повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Активісти звернулись до очільника депутатського корпусу під час прямого ефіру на каналі UA: Кропивницький з проханням допомогти їм огородити територію притулку. Тоді Андрій Табалов пообіцяв посприяти їм у вирішенні даного питання і закликав громадськість долучитись до корисної справи. На заклик одразу відгукнулись небайдужі громадяни і почали перераховувати кошти.

— Дуже важливо, щоб люди були захищені від агресивних тварин, а останні, у свою чергу — від злих людей, — наголосив Андрій Табалов. — Паркан – це тільки початок справи. У притулку ще необхідно збудувати вольєри для агресивних собак, і щоб реалізувати цей задум, громадська організація подаватиме відповідний проект на участь у конкурсі Громадський бюджет. Я обіцяв зоозахисникам допомагати, тому робитиму усе від мене залежне, щоб це було зроблено не наступного року, коли повинні реалізовуватись проекти бюджету участі, а вже нинішнього.

Андрій Табалов також зауважив, що відсутність відповідних умов для утримання агресивних собак призводить до того, що містяни починають вдаватись до негуманних методів вирішення питання, а саме — отруєння тварин. Тому посадовець наголосив на тому, що чотирилапих безхатьків треба вилучати з території міста і розташовувати у спеціальних вольєрах.

— Фахівці запевняють, що попрацювавши з агресивними тваринами відповідним чином, останні стають ручними, абсолютно адекватними, — зазначив Андрій Табалов. — Після перевиховання собак можна передавати у родини для охорони будинку, або приватній фірмі – охороняти територію.

Секретар міської ради закликав депутатів, меценатів та небайдужих містян, долучитись до корисної ініціативи, щоб зробити Кропивницький комфортнішим для всіх: і для людей, і для тварин.