Екс-бухгалтера Гайворонської ЦРЛ заочно засудили до 10 років в'язниці

До 10 років позбавлення волі засудили головного бухгалтера Гайворонської ЦРЛ, яка привласнила понад 760 тисяч грн бюджетних коштів призначених для оплати праці працівників лікарні.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі прокуратури області.

Як ми повідомляли раніше, прокуратура області отримала дозвіл на проведення спеціального досудового розслідування відносно вказаної посадовиці, підозрюваної у привласненні бюджетних коштів в особливо великих розмірах. Жінка переховується від слідства на території Російської Федерації та була оголошена у розшук.

Мова йде про кримінальне провадження, розпочате наприкінці червня 2017 року слідчими Державної фіскальної служби в області за фактом незаконного заволодіння бюджетними коштами медичного закладу на загальну суму 760 тис грн з боку колишнього головного бухгалтера. Зокрема, жінка з грудня 2015 року по червень 2017 року навмисно завищувала собі заробітну плату, таким чином привласнивши вказану суму коштів районного бюджету.

Наразі засуджена продовжує перебувати в міжнародному розшуку. З метою дотримання розумних строків слідства прокуратура звернулась до слідчого судді з клопотанням щодо надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування. Ухвалою суду клопотання прокурора задоволено. Після проведення необхідних слідчих та інших процесуальних дій обвинувальний акт стосовно підозрюваної був переданий до суду для проведення спеціального судового провадження (заочне засудження).

Вироком Ульяновського районного суду за наслідками заочного судового розгляду колишнього головного бухгалтера Гайворонської ЦРЛ засудили до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати посади на 3 роки.