Депкорпус облради вніс зміни до обласного бюджету 2019 року

На пленарному засіданні двадцять четвертої сесії обласної ради більшість депутатів затвердили зміни до обласного бюджету на 2019 рік.

За таке рішення проголосували 42 із 46 присутніх депутатів, повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Як повідомив директор департаменту фінансів ОДА Сергій Шеремет, внесення змін до бюджету ґрунтується на перевиконанні доходів обласного бюджету та необхідністю спрямування позапланових доходів на видатки. Зокрема, за підсумками січня-березня 2019 року перевиконання дохідної частини загального фонду обласного бюджету склало 5,2%, або 9 млн 716,7 тисяч грн.

У проекті рішення про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік пропонувалося збільшити доходи загального фонду обласного бюджету на 19 млн грн за рахунок очікуваного перевиконання податку на доходи фізичних осіб. Ці кошти. В першу чергу будуть спрямовані на придбання фіброгастроскопу та апарату штучної вентиляції легень для реанімаційного відділення «Обласного клінічного кардіологічного центру» (2 млн 100 тис. грн), придбання лапароскопічного обладнання для «Обласного клінічного онкологічного центру» (2 млн 800 тис. грн), заробітну плату працівникам ТМО «Центр екстреної медичної допомоги на медицини катастроф області» (6 млн грн), реконструкцію даху «Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей» (3 млн грн).

Крім того, було збільшено доходи і видатки обласного бюджету за рахунок додаткових обсягів субвенцій з державного бюджету та з інших місцевих бюджетів на загальну суму 47655,677 тис. грн, а саме за рахунок: субвенцій з державного бюджету — на суму 42573,3 тис.грн (загальний фонд), субвенції з інших місцевих бюджетів — на суму 5082,377 тис.грн (загальний фонд — 2255 тис.грн, спеціальній фонд — 2827,377 тис.грн).