За три роки на Кіровоградщині обіцяють відремонтувати майже 500 км доріг

В найближчі три роки плануємо відремонтувати майже 500 км доріг.

На цьому голова облдержадміністрації наголосив під час засідання Ради регіонального розвитку Кіровоградської області за участі Президента України Петра Порошенка, повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

Під час виступу керівник області акцентував увагу на стратегічних напрямках розвитку області на найближчі три роки.

Сергій Кузьменко підкреслив, що влада визначила для себе чіткі плани щодо розвитку логістики області. «Знаходячись в центрі України для нас важливо мати гарну інфраструктуру. На сьогодні відновлено і капітально відремонтовано більше 200 км як місцевих, так і державних доріг», — зауважив голова облдержадміністрації.

За його словами, відремонтовано дорогу у напрямку міста Дніпро. «Ми відкрили 77 км сучасного автошляху від Знам’янки до кордону з Дніпропетровською областю», — підкреслив очільник Кіровоградщини.

Також Сергій Кузьменко зауважив, що минулого року стартувало будівництво дороги в південному напрямку. «В державному бюджеті 2019 року передбачається 1 мільярд гривень на будівництво доріг. Більшу частину цих коштів буде використано в межах Кіровоградської області. І до кінця поточного року ми своє завдання по будівництву шляху до кордону з Миколаєвом виконаємо на сто відсотків», — запевнив голова облдержадміністрації.