Водопостачання трьох міст області до 15 травня здійснюватимуть без резервної лінії

Водопостачання Кропивницького, Знам’янки та Олександрії тимчасово буде забезпечуватися однією гілкою водогону, без резервної лінії.

Про це повідомив в.о. генерального директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Олександр Головченко, йдеться на сайті Кропивницької міськради.

За його словами, у зв’язку з виконанням робіт за робочим проектом «Реконструкція дюкерів через Обломіївську затоку на ділянці ДВС-НС «Олександрія», що здійснюється за кошти Світового банку, подача води з водогону «Дніпро-Кіровоград» у період з 18 березня по 15 травня 2019 року буде проводитися однією лінією водогону на ділянці від Дніпровської водопровідної станції Світловодська до ВНС «Олександрія».

Це, у свою чергу, призведе до зниження надійності водозабезпечення міст Олександрія, Знам’янка і Кропивницький внаслідок відсутності резервного трубопроводу водопостачання.

— Тобто, у разі виникнення аварії на магістральному районному водогоні «Дніпро-Кіровоград» від Дніпровської водопровідної станції до ВНС «Олександрія» у період з 18 березня по 15 травня 2019 року можливі перебої у водопостачанні міст Олександрія, Знам’янка і Кропивницький, — попередив Олександр Головченко.