У Протопопівській амбулаторії провів нараду Віце-прем’єр-міністр

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко у Протопопівській амбулаторії Приютівської ОТГ провів робочу нараду.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

У нараді взяли участь заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, начальник управління координації центрів реформ Міністерства охорони здоров’я України Тетяна Орабіна, директор департаменту охорони здоров'я ОДА Олег Рибальченко, головний лікар амбулаторії та сімейні лікарі новозбудованих амбулаторій.

Нагадаємо, вчора у рамках робочої поїздки до Кіровоградської області, Президент України Петро Порошенко відвідав Протопопівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Президент під час спілкування з місцевими жителями відзначив важливість покращення сільської медицини.

Глава держави зауважив, що амбулаторії в сільській місцевості будують, зокрема і за рахунок 1,5 млрд доларів, конфіскованих попередньої влади.

Амбулаторія була збудована у рамках ініціативи Президента України «Сільська медицина» і першою, у жовтні 2018 року, була введену в дію.