У Кропивницькому п'ять родин загиблих воїнів-афганців за послуги ЖКГ платитимуть 50%

П'ять родин військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків в Республіці Афганістан, на 50% звільняються від оплати за користування житлово — комунальними послугами.

Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет, повідомляється на сайті Кропивницької міськради.

Дія рішення розпочинається із 01 січня 2019 року, а до переліку послуг віднесені квартирна плата, холодне водопостачання та водовідведення, централізоване (індивідуальне) опалення, газопостачання, електроенергія.

Головному управлінню житлово — комунального господарства Міської ради міста Кропивницького доручено провести перерахування коштів підприємствам-надавачам комунальних послуг, відповідно до Порядку надання додаткових до встановлених законодавством пільг в оплаті за житлово -комунальні послуги сім'ям загиблих учасників бойових дій в Республіці Афганістан та відшкодування підприємствам, організаціям та установам — надавачам послуг витрат, пов'язаних з наданням цих пільг.

Цього ж дня виконком прийняв рішення про надання матеріальних допомог мешканцям Кропивницького. Зокрема, одноразову адресну грошову допомогу отримають 281 особа на лікування, придбання продуктів харчування та поховання близьких родичів у розмірах, запропонованих комісією, на загальну суму 243 800,00 грн. Всього, 269 особам виплатять допомогу на загальну суму 232 600,00 грн шляхом перерахування на карткові рахунки в банківських установах, а 12 особам — на загальну суму 11 200,0 грн в готівковій формі через касу Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького.

Крім того, виконавчий комітет міської ради Кропивницького вирішив надати грошову допомогу в розмірі 2 000 грн довгожительці із Кропивницького Савченко Людмилі Петрівні, якій у 2019 році відзначатиме столітній ювілей.

Управлінню соціальної підтримки населення Міської ради міста Кропивницького надано доручення забезпечити вручення грошової допомоги.