Суд не задовольнив апеляційну скаргу олександрійського сепаратиста

Кропивницький апеляційний суд погодився з позицією прокуратури та залишив чинним вирок першої судової інстанції, яким до реальної міри покарання засудили олександрійця, який закликав до насильницької зміни влади в країні.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі прокуратури області.

Як повідомлялось раніше, у жовтні минулого року Олександрійським міськрайонним судом року оголошено вирок у кримінальному провадженні за обвинуваченням 57-річного жителя Олександрії за ч. 3 ст. 109 (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України.

Обвинувачений через мережу Інтернет «ВКонтакте», будучи адміністратором спільноти «Єлисаветград-Кіровоград-Новоросія» вчиняв розповсюдження матеріалів із закликами до насильницької зміни та захоплення влади в країні. Чоловік раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин та був засуджений до умовного терміну покарання.

Суд, дослідивши зібрані у ході слідства докази, погодився з доводами обвинувачення та постановив обвинувальний вирок — чотири з половиною роки позбавлення волі.

Прокуратура вважає вирок суду законним і справедливим.

Засуджений не погодився з вироком першої судової інстанції та подав апеляційну скаргу.
Завдяки принциповій та послідовній позиції прокурора, Кропивиницький апеляційний суд не пом’якшив покарання — залишив апеляційну скаргу без задоволення, а вирок суду першої інстанції без змін.