Рятувальники Кіровоградщини отримали два конфіскованих митницею автомобіля (ФОТО)

Начальник Управління ДСНС в області Віталій Миронюк передав ключі від сідельного тягача «RENAULT Premium DXI-450» E5 начальнику аварійно-рятувального загону спеціального призначення, а ключі від легкової автівки «VOLKSWAGEN Golf» – водієві прес-служби Управління.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у прес-службі У ДСНС в області.

Вантажівка поповнила парк спецтехніки Служби порятунку Кіровоградщини, завдяки співпраці з органами Державної виконавчої служби Вінницької області, а легковик – завдячуючи Держвиконавслужбі Волинської області.

Автівки конфіскувала митниця за порушення митних правил та повернула в дохід держави. Рятувальники Кіровоградщини безоплатно отримали ці автомобілі відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України та власними силами привели їх у належний технічний стан, а легковик переобладнали у спеціалізований автомобіль прес-служби.

Раніше Управління ДСНС отримало від органів виконавчої служби Буковини вантажний причіп-рефрижератор, проте не було вантажівки, щоб його перевозити. Тож тепер рятувальники матимуть можливість транспортувати великогабаритні вантажі, які донедавна доводилось вантажити у п’ять автомобілів. А прес-служба Управління на спеціалізованому автомобілі матиме змогу оперативно виїздити на місце подій чи заходів для здійснення оперативної фото- та відеозйомки.