Поліцейські Кіровоградщини отримали обладнання від Консультативної місії ЄС (ФОТО)

Захід відбувся за участі начальника поліції Кіровоградської області Романа Козьякова та співробітників мобільного підрозділу КМЄС в Україні Крістіана Калкара (Данія), Іванни Ільченко, Сергеюса Кіріченка (Литва), Єлісея Мороза, Миколи Хомутовського, а також експерта з питань розвитку кадрів/проектного менеджера Яни Вжещ.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили у СК поліції Кіровоградської області.

У рамках реалізації експерименту з упровадження нових форм та методів роботи «Модель Головного управління Національної поліції», який стартував у листопаді минулого року, європейські партнери проводять для поліцейських тренінги та надають підтримку з вдосконалення технічного забезпечення відомства, що сприятиме підвищенню рівня професійної підготовки правоохоронців.

Черговим кроком цієї співпраці стала передача представниками КМЄС тренінговому центру поліції області ще однієї партії обладнання загальною вартістю 20 тисяч євро.

Зокрема підрозділ отримав ноутбуки, програмне забезпечення, інтерактивну дошку, криміналістичні набори, дактилоскопічну плівку для зняття відбитків пальців, аудіообладнання для проведення тренінгів та фліпчарти.

Раніше, за підтримки Консультативної місії ЄС, приміщення центру було обладнано новими меблями, ІТ-обладнанням та іншими пристроями.

Нагадаємо, у лютому на базі тренінгового центру стартувала масштабна програма тренінгів для поліцейських Кіровоградщини, які проводяться за участі експертів із Німеччини, Португалії та Угорщини.