Підозрюваний у справі вибухів у Кропивницькому сидітиме під домашнім арештом

Домашній арешт на два місяці, такий запобіжний захід обрав Кіровський районний суд Кропивницького підозрюваному в справі вибуху автоцистерн головному інженеру ТОВ «Елан-Ві» Олександру Слюсару.

З 20:00 до 7:00 він має перебувати вдома та носити електронний браслет, повідомляється на сторінці каналу «Кіровоград» у Фейсбуці.

Запобіжний захід обрали у Кіровському районному суді Кропивницького. Суддя — Євген Завгородній. Прокурор — Катерина Мирошніченко.

Олександру Слюсару інкримінують порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, відповідно до частини 2 статті 272 Кримінального кодексу України. Він свою винну не визнає.

Місцева прокуратура оголосила підозру двом людям — керівнику та головному інженеру компанії «Елан-Ві», яка зберігає та продає газ. Ця фірма орендуала ділянку, де стався вибух на вулиці Київська.

Чоловіків підозрюють у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою. Якщо їхню провину доведуть, підозрюваним загрожує до 8 років колонії.Слідство наполягатиме на триманні під вартою. Інженера поліція затримала при спробі покинути територію України.

Нагадаємо, під час пожежі 27 березня на автостоянці згоріли 8 легкових автомобілів і 10 вантажних. Вогонь перекинувся на будівлю колишньої станції техобслуговування. Площа займання — 200 квадратних метрів.Вибухнули три цистерни з газозаправним обладнанням на території автостоянки. Гасили вогонь три години.